top of page

Misyonumuz

İçinizdeki sonsuz kaynağı keşfetmeye yönelik, yumuşak, açık ve interosepsiyon odaklı dersler ile etkisi kanıtlanmış, sade pratikler sunmak. Pratiklerin işlevsel görevlerini tanıtmak.

Türkiye ve dünyanın her yerinde pratiklerin ulaşılabilir olmasını sağlamak.  

Kalp, zihin ve beden merkezli oluşturduğumuz programlar, Yoga ve Yaşam Yolu’nda ilerleme ve derinleşme pratikleri sunar.

Felsefemiz

Zihnini Özgür Bırak

Duygular ve düşüncelerle özdeşleşmiş, yargılarla dolu bir bakış açısına safip bir zihin ile kendimize ve özümüze bakmak, camları kırılmış, puslu ve pis bir gözlükle bakmaktan farklı olmayacaktır.

 

Kendimize ve deneyimlerimize daha açık, yargısız, arkadaşça ve tahammüllü olduğumuz, düşüncelerimize ve duygularımıza kapılıp gitmeden sadece tanık olmayı deneyimlediğimiz, kalıplardan özgürleşmiş zihinler...

Bedenini Şifalandır

Fiziksel bedenin sağlığı ve dayanıklılığı üzerine çalışırken bir yandan da bu bedeni tanımaya başladığımız, daha ziyade terapatik unsurlarla zihnin dönüşümüne yardım eden derslerle, zihni de kafadan çıkarıp bedene de davet etmeyi öğreniyoruz.

 

Beden farklılıklarına saygı duyulur ve her bedenin sınırları ve ihtiyaçlarına yönelik, bedeni onurlandırmaya yönelik bir yaklaşım sunuyoruz.​

Ruhunu Dinle

Kendi duygularına yabancılaşıp göz ardı etmeyi öğrenen insanlar içerde olan bitene karşı da hissizleşmeye başlarlar, başka bir deyişle kendilerinden saklanmayı öğrenirler...

Ancak güçlü ve derin duyguları yaşamayı, onları arkadaşça karşılamayı, yargısızca kabul etmeyi ve bunlara tahammül edebilmeyi öğrendiğimizde kendimiz gibi hissedebilir ve hayatı dopdolu yaşayabiliriz...

Takip Et

TheOmmFactory

Sosyal Medyada da Takip et

Güncel eğitim ve programlardan

haberdar ol !

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Kurumlarda Mindfulness

İçinde yaşadığımız modern dünyanın koşturması, stresli şehir ve yoğun iş temposunda, stresi doğru yönetebilmek, gün geçtikçe hayatımızın daha büyük bir parçası olan ve bizler için birer kaçınma stratejisi haline gelen teknolojinin yarattığı dikkat eksikliği ve odaklanma sorunları ile başa çıkabilmek her profesyonel için en önemli gerekliliklerin başında geliyor.

 

Bu Atölye ile katılımcılar, nörobilimsel olarak yukarıda bahsedilen stres yönetimi, odaklanma, takım çalışması, iletişim ve işbirliği eksikliği gibi zorluklar üzerine etkisi kanıtlanmış olan Mindfulness ile tanışıyor ve bilimsel bir bakış açısı ile kendileri, tepkileri ve kararları hakkında bilgi ve farkındalık kazanıyorlar. 

 

Ayrıca, Mindfulness’ın etkilerini kalıcı bir şekilde yaşayabilmek ve hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline getirmek üzere temel mindfulness yaklaşımlarını ve pratiklerini deneyimliyorlar.

Kurumlarda Mindfulnes
Kurumlarda ve İşyerlerinde Mindfulness
Programları ve Atölyeleri Hakkında Detaylı
Bilgi için  

Bize Katılın...

TheOmmFactory dersleri, eğitimleri, programları ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak, 

eğitmenlerimiz tarafından yazılan zengin içeriklerden oluşan blogları takip edip,

yorumlar yazabilmek ve hepsinden önce

bu ailenin bir parçası olmak için 

bottom of page