top of page

Eğitmenlerimiz Hakkında

TheOmmFactory eğitmenlerinin, pratiklerini, deneyimlerini ve uzmanlıklarını yoğun çalışmalarla paylaştığı dersler, programlar ve atölyelerimizde Yoga Yolunda

derinleşmeye davetlisiniz.

Yoga Herkes İçindir!

2871c68b-6a26-4fde-bb52-305de573d78a_edi

Eğitmenlerimiz

Çağlar Berk

Yoga | Mindfulness | Meditation 

Zeynep Aksoy ve David Cornwell ile çıktığı yoga yolculuğunun her anını heyecan ve tutkuyla yaşıyor.

Eğitmenliğinde, kadim bilgilerin ve bilimsel çalışmaların eşliğinde; dönüştürücü, dinamik ve yeniliklere hızla uyum sağlayan bakış açısından faydalanıyor. 

Yoga yoluyla hatırladığı gücü ve cesareti ile TheOmmFactory'i yarattı.

Stüdyo derslerinin yanı sıra; 8 Haftalık Stres Azaltma Yoga & Meditasyon Programını, Meditasyon Maratonu'nu ve çeşitli Mindfulness atölyelerini sunuyor.

Ayrıca şirket ve kurumlara Mindfulness Eğitimleri düzenlemekte...

Yoga | Mindfulness | Meditation 

Kendi merkezinde aktif olarak psikoterapi seansları veren Uzm.Psk.Dan Melis Atalı ve aynı zamanda mindfulness ve yoga eğitmenidir.

 

Mindfulness ve Öz Şefkatli Farkındalık Atölyeleri dışında 8 Haftalık Stres Azaltma Programının da eğitimcilerinden biri olan Melis, yin yoga, somatik yoga ve çeşitli meditasyon dersleri vermektedir.

Ayrıca şirket ve kurumlara Mindfulness Eğitimleri düzenlemektedir.

image0_edited.jpg
73f81c0c-c5dc-4803-bc86-84a2f7f36f7f_edited.jpg

Elif Bolat

Freedom Vinyasa | Core Yoga

Yoga felsefesiyle genç yaşta tanışan

Diş Hekimi Elif Bolat, Advayta Yoga eğitmenlik yolculuğuyla derinleştirip zenginleştirdiği derslerini, güçlü denge pozlarının yanı sıra beden ve ruhun birlikteliğinin keşfedildiği oyunsu bir araştırma olarak tanımlamaktadır.

Beden, zihin ve dikkatin farkındalığına odaklandığı derslerinde, en temel yoga pozları ve en güçlü denge pozlarının hiza kurallarını Mindfulness temeli ile bedenin ihtiyaçlarına göre adapte edilebilen destekler olarak kullanır.

Stüdyo derslerinin yanı sıra çeşitli atölyeler ve Online dersler ile öğrencileri ile buluşmakta...

İpek Özdinç

Hatha  I  Vinyasa

.

Yogayla 2017’de tanışan İpek, katıldığı ilk dersin sonunda zihinsel ve duygusal olarak daha “farklı” hissettiğini gözlemledi. Yoga artık bir kere hayatına girmişti.Konservatuvar da ki oyunculuk eğitimi sırasında aklı yoga pratiklerinde ve ders sonrası hissiyatlarındaydı.

 

Oyuncu olduğu için mesleğinin gereklilikleri arasında olan “enstrümanını doğru kullanabilmek”  ve sahne de zihinsel - bedensel olarak daha rahat daha güçlü olmak amacıyla yoga öğretisini öğrenmek istedi.
2020-2021 ‘de Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile 200 saat temel uzmanlaşma programını (RYT200) tamamladı.


Öğrenmeye ve gelişmeye hevesli olan İpek, hatha ve vinyasa ekollerini öğretirken yogayla gelen farkındalığı, sevgiyi, yaşam enerjisini paylaşmak ve aktarmak için oldukça hevesli.

d64727d6-b23f-4ad9-bd1d-8b6c782c4081.JPG
LOGO.jpg

Trinidad Polanco

Mantra meditation

.

bottom of page