top of page

Sıkça Sorular Sorular

 • 8 Haftalık Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı nedir?
  Zeynep Aksoy tarafından yaratılan, Uzm.Psk.Dan.Melis Atalı ve Çağlar Berk tarafından sunulan, 8 Hafta boyunca çeşitli nefes çalışmaları, 3 farklı meditasyon ve onlarca klasik Hatha ve Yin Yoga pozu ile Vinyasa akışların pratik edildiği, Mindfulness, Yoga Felsefesi ve Anatomi üzerinde konuşacağımız 24 saatlik bir programdır.
 • 8 Haftalık Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programına kimler katılabilir?
  Mindfulness yaklaşımını hayatına katmak isteyen, kendinde derinleşip kendi dönüşümünü deneyimlemek isteyen, Yoganın terosini merak eden, meditasyon ve nefes tekniklerini uygulamak isteyen, Mindfulness ile hareket arayan, çeşit seven herkese uygundur. Yoga uzmanları için bir hazine, yogayı merak edenler için de çeşitlilik ve kendinde derinleşme imkanı sunar.
 • Bu programa kayıt olarak nasıl bir hizmet alıyorum?
  Haftalık canlı buluşmalarla Mindfulness yani Bilinçli Farkındalık yaklaşımı ile zihninizin derinliklerine, duygu dünyanıza, duyu ve sinir sisteminize, bedeninize ve kısacası hayatınızın her alanına bilinçli farkındalık yaklaşımı ile bakmayı çalıştığınız ve evinizin rahatlığında yapabileceğiniz onlarca pratik ve kayıtlardan oluşan dolu dolu bir programa dahil olacaksınız. Toplam 24 saatlik canlı buluşmalar ve haftalık açılan dijital içeriklere de 2yıl erişim hakkı kazanmış oluyorsunuz.
 • Yetkili eğitmen eşliğinde canlı derslere nasıl katılıyorum?
  Uzm.Psk.Dan Melis Atalı ve Çağlar Berk ile 8 hafta boyunca 2buçuk saatlik canlı dersler (+30dk. paylaşım ve soru cevap alanı) ile toplam 24 saat sürecek bir programdır. Bu canlı buluşmaları destekleyen, sizlere hafta hafta olarak açılacak olan dijital içerikler ve PDF kayıtları da otomatik olarak mailinize tanımlanacaktır.
 • Kayıtları indirebilme imkanım var mı?
  Canlı derslere canlı katılım göstermenizi bekliyoruz. Mindfulness felsefesine uygun olmadığı için canlı derslerin kaydı alınmayacaktır. Canlı derslere ek olarak haftalık olarak erişimine açılacak olan dijital içeriklerden kitapçığı ve ses kayıtlarını indirebilirsiniz. Görüntü kayıtları sadece web sitesinden izlenebilir.
 • Neden 8 Hafta ve ne faydası var?
  8 Haftalık süre pratiklerin işe yaradığını klinik deneylerle ölçtükleri ve etkililiği ispatlanan süredir. 8 Hafta boyunca pratikleri hayatınıza dahil ederek artık yaşamınıza temelli olarak Mindfulness pratiklerini katmaya başlamanızı diliyoruz. Kitapçığınızda açıklandığı gibi, bu süre zarfında uygulanan Mindfulness temelli pratikler Vagus Sinirini uyararak stres semptomlarını gidermeye başlıyor ve stres ile ilgili rahatsızlıkların şifalandığı görülüyor. Uyku bozuklukları, anksiyete, fiziksel ağrılar ve stresten kaynaklanan bir çok sorunun Vagus Sinirinin uyarılması ile dengelendiği görülüyor. Bu programda sunulan pratikler, bilimsel olarak sinir sistemini etkilediği kanıtlanmış pratiklerdir. Umuyoruz ki keyifle yaparsınız ve yaşam kalitenizde artış olur.
 • Katılım Belgesi şartları nelerdir?
  Katılım Belgesi hak ediş için Canlı derslere %90 oranında katılım göstermiş olmanız beklenmektedir. Yani eğitmenler eşliğinde yapılan canlı derslerin max yalnızca 1 ders devamsızlık hakkınız bulunmaktadır.
 • Ücret nedir?
  Fiyat bilgisi için bize ulaşınız.
 • Kayıt Olmak İçin Tıklayın !
  KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN !
bottom of page