top of page

8 Haftalık Stres Azaltma Yoga & Meditasyon Programı

Haziran 2021

Registration is Closed
See other events
8 Haftalık Stres Azaltma Yoga & Meditasyon Programı
8 Haftalık Stres Azaltma Yoga & Meditasyon Programı

Saat & Yer

01 Nis 2021 08:54 – 9:09

Online Canlı Dersler

Hakkında

Toplam 8 hafta sürecek, çeşitli nefes çalışmaları, 3 farklı meditasyon ve onlarca yoga pozunu (Vinyasa akışlar –Yin ve klasik Hatha pozlar) pratik edip, yoga felsefesi, mindfulness ve anatomi üzerine konuşacağımız bir program olacak.

Kayıtlar bitip sınıf oluşunda bir tanışma toplantısı ile başlayacağız. Tanışma toplantısının ardından ise programa başlayıp, 8 Hafta boyunca toplam 8 kez online olarak buluşup her hafta yaklaşık 2buçuk saat birlikte olacağız, belki ayrıca ekstra buluşmalar da organize edebiliriz, birlikte karar vereceğiz ona.

Aynı zamanda bu program dahilinde website üzerinden erişebileceğiniz, hafta hafta erişiminize açılacak olan ve her hafta işlediğimiz konulara ve pratiklere dair haftalık videolar da olacak. Ayrıca bu içeriklere de (yaptığımız yoga pratiklerinin videoları, nefes çalışmalarının ve meditasyon pratiklerinin ses kayıtları, ders içeriklerinin anlatıldığı pdf kitapçıklar) 2 yıl boyunca erişim hakkınız olacak.

Oldukça yoğun, zengin ve gerçekten muazzam bir program sunuyoruz. Programı tamamlayanlara da katılım serfikası verilecektir.

Herkesle daha rahat ilgilenebilmek için sınırlı bir kontenjanla oluşturacağız sınıfı, o yüzden kayıt olmaya karar verirseniz geciktirmeden yerinizi ayırtın. 

Sosyal Medyada Paylaş

bottom of page